Кременчуцька загальноосвітня школа I-III ступенів №3 - Переможці олімпіад
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 05:04

Кременчуцька загальноосвітня школа I-III ступенів №3

Меню сайта
Категории раздела
Інформаційно пізнавальна година [25]
різне
Шкільні новини [153]
Кременчуцькi Новини [6]
Посилання на сайти
  • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
  • Управління освіти Кременчука
  • Освітній портал
  • КДПУ ім.Остроградського
  • Кременчуцький льотний коледж
  • Кременчуцький Ж\Д технікум
  • Центр дитячої дипломатії "Гонг миру"
  • Український центр оцінювання якості освіти (ЗНО)
  • Педагогічна преса
  • ПОІППО
  • Сайт вчителя фізики П'ятецької Л.В.
  • Академія інноваційного розвитку освіти
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Форма входу

    Переможці олімпіад

    Призери олімпіад 2016-2017 н.р.
    Українська мова та література:
    1. Стрижак Інна, учениця 11 класу- 3 місце (вчитель Олійник В.М.)
    2. Корнєєва Оксана, учениця 9-А класу - 3 місце (вчитель Винокурова В.М)
    3. Воскобойнікова Катерина, учениця 8-А класу - 2 місце (вчитель Винокурова В.М)
     
    Історія:
    Воскобойнікова Катерина, учениця 8-А класу - 3 місце (вчитель Ус Л.І.)
     
    Правознавство:
    Чернявський Олександр, учень 9-А класу - 3 місце (вчитель Ус Л.І.)
     
    Трудове навчання:
    1. Борщ Анна, учениця 11 класу - 2 місце (вчитель Говоруха Н.І.)
    2. Крамаренко Вікторія, учениця 9-А класу - 2 місце (вчитель Цимбалій Н.С)
    3. Малик Агата, учениця 8-А класу - 2 місце (вчитель Цимбалій Н.С)
     
    Математика:
    Палкіна Анастасія, учениця 8-Б класу - 2 місце (вчитель Кравченко В.В.)
     
    Хімія
    Заливчий Олександр, учень 8-Б класу - 2 місце (вчитель Кириченко Т.Г.)
     
    Англійська мова:
    1. Борисевич Яна, учениця 8-Б класу- 3 місце (вчитель Остапчук Л.М.)
    2. Проценко Марта, учениця 10 класу - 3 місце (вчитель Проуторова К.М.)
     
     
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    Призери олімпіад 2015-2016 н.р.
    Англійська мова
    1. Бращенко Денис, учень 11 класу- 3 місце (вчитель Проуторова К.М.)
    2. Проценко Марта, учениця 9-Б класу - 3 місце (вчитель Проуторова К.М)
     
    Хімія
    1. Чернявський Олександр, учень 8-А класу - 2 місце (вчитель Кириченко Т.Г.)
    2. Заливчий Олександр, учень 7-Б класу - 3 місце (вчитель Кириченко Т.Г.)
     
    Правознавство
    Винокуров Ярослав, учень 9-А класу - 2 місце (вчитель Ус Л.І.)
     
    Трудове навчання
    1. Борщ Анна, учениця 10 класу - 2 місце (вчитель Цимбалій Н.С.)
    2. Крамаренко Вікторія, учениця 8-А класу - 3 місце (вчитель Цимбалій Н.С)
     
    Математика
    Палкіна Анастасія, учениця 7-Б класу - 3 місце (вчитель Кравченко В.В.)
    ***********************************************************
    Призери МАН 2015-2016 н.р.
    1. Баль Тетяна, учениця 11 класу - історія України - І місце (вчитель Ус ЛІ)
    2. Бращенко Денис, учень 11 класу - математика - ІІ місце (вчитель Білокопитова ЛЛ)
    3. Одінцова Марина, учениця 11 класу - екологія та аграрні науки - ІІ місце (Свердлик АП)
     
     
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    Призери олімпіад  2014-2015 н.р.

    Математика

    1.Стрижак Інна,учениця 9-А класу -3 місце (учитель Білокопитова Л.Л)

    2.Чернявський Олександр,-учень 7-А класу- 3 місце  (учитель Мошенець С.С.)

    Українська мова і література

    Стрижак Інна,учниця 9-А класу-3 місце (учитель Олійник В. М.)

    2.Карась Юлія,учениця 10 класу - 3 місце (учитель Винокурова В. М.)

    3.Голядинець Олена,учениця 11 класу-3 місце (учитель Винокурова В. М.)

    Історія  .Винокуров Ярослав,учень 8-А класу-3 місце (учитель Ус Л.І.) 

    Хімія  Корнєєва Оксана,учениця 7-А класу-2 місце (учитель Кириченко Т.Г.)

    Англійська мова Бращенко Денис,учень 10 класу-3 місце (учитель Проуторова К.М.)

    ІКТ (інформатика) Бабич Марк, учень 11 класу - 3 місце (учитель Лелека А.О.)

     
     
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    Призери олімпіад 2013-2014 нр
    Математика
    ІІІ м - Палієнко Анна, 7-Б клас (вчитель - Мошенець С.С.)
     
    ІКТ (інформатика)
    ІІІ м - Булавін Артем, 9-Б клас (вчитель - Лелека А.О.)
     
    Українська мова і література
    ІІІ м - Стрижак Інна, 8-А клас (вчитель - Олійник В.М.)
    ІІІ м - Пушкаренко Оксана, 7-А клас (вчитель - Олійник В.М.)
     
    Географія
    ІІ м - Стрижак Інна, 8-А клас (вчитель - Кривошея Ю.А.)
     
    Хімія
    ІІІ м - Сафонова Аліна, 9-А клас (вчитель - Кириченко Т.Г.)
    ІІІ м - Пушкаренко Оксана, 7-А клас (вчитель - Кириченко Т.Г.)
     
    Обслуговуюча праця
    ІІІ м - Борщ Анна, 8-Б клас (вчитель - Цимбалій Н.С.)
    ІІІ м - Левочко Олена, 9-Б клас (вчитель - Цимбалій Н.С.)
     
    Правознавство
    ІІІ м - Чіпа Роман, 9-Б клас (вчитель - Ус Лідія Іванівна)
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
     
    Призери олімпіад 2012-2013 нр
     
    Українська мова                ІІІ м - Стрижак Інна, учениця 7-А клас
                                                          ІІІ м - Воскобойнікова Катерина, 4-А клас
     
    Англійська мова                 ІІІ м - Бращенко Денис, 8-Б клас
     
    ІКТ (інформатика)            ІІІ м - Якуненко Богдан, 11 клас
     
    Обслуговуюча праця       ІІ м - Крамаренко Ольга, 9-Б клас
     
     
    **********************                              ******************************                                     ******************************                                 
     
    Призери олімпіад 2010-2011 нр
     
    Географія                                   ІІІ м - Касьяненко Ірина, учениця 7 класу
     
    Українська мова                     ІІІ м - Касьяненко Ірина, учениця 7 класу
     
    Історія                                        ІІІ м - Аксьонов Валерій, учень 10 класу
           
                                         ***********                                                       ****************                                      *******
     
    Призери олімпіад 2009-2010 н.р
     

     

     Фізика
     Лелека Олександр Сергійович, учень 11 класу 
     Зайняв І місце на міській олімпіаді 
     Зайняв ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики 

     Матернюк Ярослава Cергіївна, учениця 7 класу 
     Зайняла І місце в міському етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики 
     
     
     Обслуговуюча праця
     
     Касяненко Юлія, учениця 9 класу 
     Зайняла ІІІ місце на другому етапі 
     Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці 

                          

    Годиник
    Календар
    «  Листопад 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930
    Пошук
    Погода
    Погода в Кременчуці

    Copyright MyCorp © 2017
    Безкоштовний хостинг uCoz