Кременчуцька загальноосвітня школа I-III ступенів №3 - Переможці конкурсів
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 05:04

Кременчуцька загальноосвітня школа I-III ступенів №3

Меню сайта
Категории раздела
Інформаційно пізнавальна година [25]
різне
Шкільні новини [153]
Кременчуцькi Новини [6]
Посилання на сайти
  • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
  • Управління освіти Кременчука
  • Освітній портал
  • КДПУ ім.Остроградського
  • Кременчуцький льотний коледж
  • Кременчуцький Ж\Д технікум
  • Центр дитячої дипломатії "Гонг миру"
  • Український центр оцінювання якості освіти (ЗНО)
  • Педагогічна преса
  • ПОІППО
  • Сайт вчителя фізики П'ятецької Л.В.
  • Академія інноваційного розвитку освіти
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Форма входу

    Переможці конкурсів

     
    2016-1017 н.р.
     
    Змагання  з  настільного тенісу  -  ІІ місце:
     
    Дробаха Дар'я, учениця 11 класу
    Косенко Анастасія, учениця 11 класу
    Тупало Дмитро, учень 9-Б класу
    Попко Станіслав, учень 9-Б класу
                  Учитель Барановський В.В.
     

     Міжнародний конкурс з інформатики  "Бобер – 2016”

     Палкіна Анастасія, учениця 8-Б класу, відмінний результат

     Лифар Валерій, учень 8-Б класу, добрий результат

                 Учитель Лелека А.О.

     
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    2014-1015 н.р.
     
     Результати конкурсу МАН
    Секція Математичне моделювання
    Стрижак Інна,учениця 9-А класу-2 місце (учитель Білокопитова Л.Л.)
    Секція Хімія
    Сафонова Аліна,учениця 10 класу-3 місце (учитель Кириченко Т.Г.)
    Секція Лісознавство
    Одінцова Марина,учениця 10 класу-3 місце (учитель Свердлик А.П.)
    Секція Істрія України
    Баль Тетяна,учениця 10 класу-2 місце (учитель Ус Л.І.)
     
    Мовно-літеатурний конкурс
    конкурс учнівської і студентської молоді імені Т.Шевченка
    Паламар Софія,учениця 10 класу-2 місце (учитель Винокурова В.М.)
     
    Конкурс знавців української мови імені П.Яцика
    Паламар Софія,учениця 10 класу-2місце (учтель Винокурова В.Н.) 
     
    Турнір з шахів - 3 місце (учитель Харбака Ю.С.)
    Ковальчук Юлія,учениця 9-а класу-1 місце у фінальних змаганнях з шахів
    Турнір з настільного тенісу-2 місце (Учитель Барановський В.В.)
    Мазуренко Іван, учень 9-Б класу-2 місце у фінальних змаганнях з настільного тенісу.
    Турнір з міні-футболу-2 місце (учитель Барановський В.В.)
    3 місце з міні-футболу (учитель Барановський В.В.)
     
    2012-2013 н.р.
    7.11.2012р Турнір з шахів - ІІІ м
     13.11.2012р Турнір з настільного тенісу - ІІІ м
     22.02.2013р Волейбол серед юнаків - ІІ м
     Березень-13 Виступ агітбригади "Молодь обирає здоров'я" -  ІІІ м
     Квітень-13 Конкурс "Сміх для всіх" - ІІ м
     
                Міський конкурс "НЕ рубай ялинку"
                  Вчитель Кириченко В.К.
                                        
                           ***************
      Міський конкурс "Новорічний вернісаж"-2011
       номінація "Новорічно-різдвяна композиція"
       Гурток "Оберіг", керівник Цимбалій Н.С. зайняв ІІІ місце.
                 ВІТАЄМО переможців!
    *************                   ****************
            *****            2010-2011 нр               *****
    Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності "Бобер – 2010”
    прийняли:
     Матюхіна Ганна 11кл                                
    Лелека Олексій 9кл
    Шаблій Влада 9кл
    Солод Юрій 9кл
    Якуненко Богдан 9кл
    Пінчук Поліна 9кл
    Калініченко Олександра 9кл
                                         Вчитель Лелека А.О.
     
    *************************************                                          ********************************
     
    Годиник
    Календар
    «  Листопад 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930
    Пошук
    Погода
    Погода в Кременчуці

    Copyright MyCorp © 2017
    Безкоштовний хостинг uCoz